Kleverr
  • SĀKUMS
  • ZIŅU ARHĪVS
  • KALENDĀRS
  • STATISTIKA
  • E-SPORTA LIKMES
  • KOPIENA
  • PAR MUMS
E-SPORTA LĪGA

Copyright © 2026 Kleverr. All rights reserved

  • SĀKUMS
  • ZIŅU ARHĪVS
  • KALENDĀRS
  • STATISTIKA
  • E-SPORTA LIKMES
  • KOPIENA
  • PAR MUMS
E-SPORTA LĪGA
kleverr

E-SPORTS LATVIJĀ

LĪGAKALENDĀRSREITINGSZIŅASSPĒLĒTĀJIKOMANDAS

E-SPORTA LIKMES

PROGNOZESE-SPORTA LIKMES LATVIJĀBUKMEIKERI LATVIJĀ
TiktokInstagramX

Autortiesības © 2026 Kleverr. Visas tiesības aizsargātas

Par mumsSazinātiesPrivātuma politikaSīkdatņu politikaPakalpojumu lietošana

STATISTIKA

PārskatsSpēlētājiKomandasIeroču izskati
Periods
Divīzija
Turnīrs
#KomandaTautībaPunktiUzvarēto raundu %KartesKPR
1OlyBetLatvijas valsts karogsLatvia100059%540.71
2HAVENsLatvijas valsts karogsLatvia92851%700.71
3EC BANGALatvijas valsts karogsLatvia91853%820.70
4FraternityLatvijas valsts karogsLatvia90854%690.70
5atputiesLatvijas valsts karogsLatvia85860%410.73
6BucephalusLatvijas valsts karogsLatvia76452%820.74
10sunshineLatvijas valsts karogsLatvia63550%890.68
13LusHi AcademyLatvijas valsts karogsLatvia49053%690.70
14PERKONSLatvijas valsts karogsLatvia47055%840.70
16VoidWalkersLatvijas valsts karogsLatvia42655%720.72
17INWESKO ESPORTSLatvijas valsts karogsLatvia42545%530.71
18PagrabsLatvijas valsts karogsLatvia42344%560.69
19MightyWolvesLatvijas valsts karogsLatvia42049%320.66
21PensionaariLatvijas valsts karogsLatvia39948%840.71
22EkoKobrasLatvijas valsts karogsLatvia39350%810.70
…

NODWIN Clutch Series 13

GEGenOne
-
666666
-
11:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

GothicGOGothic
-
LavkedLALavked
-
11:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

9Z9z
-
AUAurora
-
11:3014 October

Stake Pulse Beat III

HOHOTU
-
FNfnatic
-
13:0014 October

Stake Pulse Beat III

ASAstralis
-
SASashi
-
13:0014 October

NODWIN Clutch Series 13

BUBushido Wildcats
-
BABAKS
-
14:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

ex-RUSTECEXex-RUSTEC
-
MEmellren
-
14:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

FAFalcons
-
NINinjas in Pyjamas
-
14:0014 October

ESL Challenger League Season 52: Asia - Cup 3

LYLynn Vision
-
ALAlter Ego
-
16:0014 October

CCT South America 2026 Series 7

BLBlitzkrieg
-
realgotis22RErealgotis22
-
16:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

LELegacy
-
PAPARIVISION
-
16:3014 October

NODWIN Clutch Series 13

BEBET-M
-
FOFORZE Reload
-
17:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

G2G2 Ares
-
THThe Last Resort
-
17:0014 October

PGL Bucharest 2027: Open Qualifier 2

YOYounglings
-
NTNT
-
17:0014 October

PGL Bucharest 2027: Open Qualifier 2

FOFOKUS
-
JUJust Players
-
17:0014 October
Skatīt kalendāruVisi rezultāti