Kleverr
  • PRADŽIA
  • NAUJIENŲ ARCHYVAS
  • KALENDORIUS
  • STATISTIKA
  • BENDRUOMENĖ
  • APIE
E-SPORTO LYGA

Copyright © 2026 Kleverr. All rights reserved

  • PRADŽIA
  • NAUJIENŲ ARCHYVAS
  • KALENDORIUS
  • STATISTIKA
  • BENDRUOMENĖ
  • APIE
E-SPORTO LYGA
kleverr

ESPORTAS LIETUVOJE

LYGAKALENDORIUSREITINGASNAUJIENOSŽAIDĖJAIKOMANDOS
TiktokInstagramXYoutubeFacebookTwitchDiscord

Autorių teisės © 2026 Kleverr. Visos teisės saugomos

Apie musSusisiekitePrivatumo politikaSlapukų politikaPaslaugų naudojimas

STATISTIKA

ApžvalgaŽaidėjaiKomandosGinklų dizainai
Laikotarpis
Divizionas
Turnyras
#KomandaTautybėTaškaiLaimėtų raundų %ŽemėlapiaiKPR
20LithuanianWolfsLietuvos vėliavaLithuania40854%210.68
28SmalsiaiLietuvos vėliavaLithuania33459%280.75
31SABERLietuvos vėliavaLithuania30550%390.70
32www-WeWillWinLietuvos vėliavaLithuania29460%140.78
36MonkeyPUSHLietuvos vėliavaLithuania27347%160.68
37T_VibesLietuvos vėliavaLithuania26953%380.69
39MMORILietuvos vėliavaLithuania24148%270.69
42HYDRALietuvos vėliavaLithuania22957%350.76
46SD INVICTALietuvos vėliavaLithuania20840%140.65
48LASEDLietuvos vėliavaLithuania20653%90.73
50Galaxy GamingLietuvos vėliavaLithuania19872%70.86
51LASEDLietuvos vėliavaLithuania19561%70.77
52Fingers CrossedLietuvos vėliavaLithuania19469%70.75
53PajurisLietuvos vėliavaLithuania19467%70.81
55GALAXY GAMINGLietuvos vėliavaLithuania19156%70.73

NODWIN Clutch Series 13

GEGenOne
-
666666
-
11:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

GothicGOGothic
-
LavkedLALavked
-
11:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

9Z9z
-
AUAurora
-
11:3014 October

Stake Pulse Beat III

HOHOTU
-
FNfnatic
-
13:0014 October

Stake Pulse Beat III

ASAstralis
-
SASashi
-
13:0014 October

NODWIN Clutch Series 13

BUBushido Wildcats
-
BABAKS
-
14:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

ex-RUSTECEXex-RUSTEC
-
MEmellren
-
14:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

FAFalcons
-
NINinjas in Pyjamas
-
14:0014 October

ESL Challenger League Season 52: Asia - Cup 3

LYLynn Vision
-
ALAlter Ego
-
16:0014 October

CCT South America 2026 Series 7

BLBlitzkrieg
-
realgotis22RErealgotis22
-
16:0014 October

Thunderpick World Championship 2026

LELegacy
-
PAPARIVISION
-
16:3014 October

NODWIN Clutch Series 13

BEBET-M
-
FOFORZE Reload
-
17:0014 October

CCT Europe 2026 Series 11

G2G2 Ares
-
THThe Last Resort
-
17:0014 October

PGL Bucharest 2027: Open Qualifier 2

YOYounglings
-
NTNT
-
17:0014 October

PGL Bucharest 2027: Open Qualifier 2

FOFOKUS
-
JUJust Players
-
17:0014 October
Žiūrėti kalendoriųVisi rezultatai